Jste zde

Domů

Odkazy související se Španělskem

Pláž, Španělsko
Typická španělská pláž

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Španělském království, jeho historii, o španělském pobřeží čí ostrovech, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Na výhodnou dovolenou ve Španělsku se můžete vypravit buď sami vlastním vozem, nebo využít nabídky některé z mnoha cestovních kanceláří.

Ve druhém případě se obvykle vyplatí s nákupem počkat na last minute nabídky. V případě Španělska sice slevy nedosahují takových výšek, jako například v případě Egypta nebo Řecka, ale i tak lze nákupem last minute dovolené ve Španělsku v sezóně ušetřit i více než třetinu původní ceny.

Jak konkrétně vysoké jsou aktuální slevy na zájezdy do Španělska se můžete podívat na webu e-zajezdy.cz. Samozřejmě i na tomto webu najdete zvláštní sekci last minute zájezdů do celého světa včetně Španělska.

Na cestovatelském diskusním fóru, zabývajícím se celým světem, lze nalézt též samostatné fórum o Španělsku. Předmětem této diskuse je nejen pevninské Španělsko, ale i Kanárské a Baleárské ostrovy a též Portugalsko.

Pokud se nechystáte svou dovolenou v Španělsku strávit pouze u moře na pláži, nahlédněte do nabídky poznávacích zájezdů do Španělska. Tato země má, kromě svého vyhlášeného pobřeží, zajisté co nabídnout nejednomu cestovateli.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí být pány svého času a možnost použít k cestě na dovolenou vlastní automobil je pro vás výhodou, pak určitě navštivte stránky s nabídkou ubytování ve Španělsku. Nabídka zahrnuje jak ubytování v soukromí, tak pronájem apartmánů a vil jak na španělském pobřeží, tak na Baleárských ostrovech.

Zatím poměrně stručnou diskusi o Španělsku, věnující se výhradně cestování po této jihoevropské zemi, má ve své nabídce cestovatelský web odcestujeme.cz.

Reálie o Španělsku na české verzi webové encyklopedie Wikipedia.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Španělsko na FB